O firmie

Wieloletnie doświadczenie pomaga nam przeprowadzić naszych klientów przez skomplikowany proces sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości - od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem do finalizacji transakcji - podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu. Wpieramy klienta również po zakończonej transakcji i oferujemy dalszą współpracę.

Monitorujemy i analizujemy rynek nieruchomości pod kątem potrzeb naszych klientów co pozwala nam na możliwie najefektywniejsze spełnianie ich oczekiwań. Na życzenie klienta wyszukujemy nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży.

Zajmujemy się wynajmem długo- i krótkoterminowym, również sezonowym. Naszym klientom proponujemy administrowanie oraz kompleksową opiekę nad nieruchomościami - oferujemy odciążenie właściciela we wszelkich czynnościach związanych z wynajmem nieruchomości, szczególnie sezonowym.        

          Wyznajemy zasadę pełnej przejrzystości i uczciwości. Dokładamy wszelkich starań aby powierzone nam zlecenia były wykonane rzetelnie i sumiennie. Odpowiadamy na każdą sugestię, działamy tak, aby spełniały się Państwa oczekiwania. Dbamy skutecznie o interesy naszych klientów.

          Nasza działalność obejmuje m.in.:
* pośrednictwo w obrocie nieruchomościami; sprzedaż, kupno, wynajem nieruchomości,
* zarządzanie i administrowanie nieruchomościami; administrowanie mieszkaniami i apartamentami na wynajem,
* bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ubezpieczeń nieruchomości.
         

          Świnoujście jest miejscem, gdzie znajduje się nasza siedziba główna. Wiemy jak z każdym rokiem, rozwija się i specjalizuje nasza branża. Rozumiemy doskonale, że osoby niewtajemniczone mogą odczuwać dyskomfort zapuszczając się na nieznane sobie tereny. Właśnie dlatego staramy się bezpiecznie przeprowadzić Państwa przez meandry nieruchomości – Świnoujście, ul. Staszica 2. Sprawdźcie nas!

          U nas znajdą Państwo wsparcie! Bezpłatnie udzielimy pomocy przy uzyskaniu kredytu w celu zakupu mieszkania. Świnoujście jest miejscem, gdzie mogą Państwo znaleźć spokojną przystań i bezpiecznie osiąść. Postaramy się znaleźć ofertę, która spełni Wasze oczekiwania, a nawet marzenia. Od lat oferujemy mieszkania na sprzedaż, Świnoujście jest zaś pod tym względem niezwykle zróżnicowane. Widok na morze czy na park ? Kawalerka czy M4? W naszej ofercie znajdziecie Państwo upragniony dom!

          Z miłą chęcią pomożemy Państwu w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu czy domku z ogrodem.